OPERÁTOR - POUZE PRO MUŽE

Pracovní místo ( OPERÁTOR - POUZE PRO MUŽE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vhodné i pro OZP
Práce v elektrotechnické výrobě.
Dle podmínek o manipulaci s břemeny - viz. Nařízení vlády č. 361/2007 Sb, §28 a §29 je pracovní místo VHODNÉ POUZE PRO MUŽE.
Vyučení v oboru lakýrník výhodou. Jedná se o práci s laky a zalévacími hmotami.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení.
Možnost i pro OZP!
Pracovní doba: 1 směna 6:00-14:30 hod. nebo 7:00 - 15:30 hod.
Mzda nástupní 17600,- Kč plus až 4500,- prémie brutto/měs.
Požadujeme: min. vzdělání vyučení (v oboru není podmínkou)
- vhodná praxe v elektrotechnické výrobě vítána (cívky a transformátory).
Nabízíme: benefit stravenkový paušál na 82,- Kč/den., dovolenou navíc (5dní) a další benefity.
První kontakt na tel. 601 170 197 - domluvit si schůzku; e-mail: lukes@cz.pikatron.de.
Podmínkou sjednání schůzky je doručení profesního životopisu s průvodním dopisem -mailem nebo osobně.:
lukes@cz.pikatron.de. Tel. 601 170 197.
Schůzka v trvání asi 30 minut je oboustranně nezávazná a uchazeč/-ka obdrží podrobné informace o nabízené pozici a podmínkách smlouvy. Součástí rozhovoru je prohlídka pracoviště a může být provedena i jednoduchá motorická zkouška.