Skladník ve strojírenství

Pracovní místo ( Skladník ve strojírenství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: zařazování výrobků do regálů, příprava, balení a zajištění expedice, občasná vykládka zboží z kamionu, práce se čtečkou, paleťákem a VZV, kontrola nad pořádkem ve skladu, pravidelné inventury
- Požadavky: spolehlivost, smysl pro pořádek a systematičnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce, manuální zručnost, organizační schopnosti
- Výhodou: řidičák na VZV, pracovní zkušenost s podobnou prací
- možnost práce i na zkrácený úvazek nebo práce na DPČ
- Nabízíme: pracovní dobu 7:00 - 15:30 hod., možnost profesního růstu, stravenkový paušál a stravování v areálu firmy, bonus za 100% docházku, máme i další možnosti mimořádných odměn
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@moravia-retezy.cz nebo kontakt telefonicky Po-Pá (9:00 - 15:00 hod.). Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.