EKONOMICKÝ ŘEDITEL/-KA

Pracovní místo ( EKONOMICKÝ ŘEDITEL/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Ing. Zuzana Stromská, tel.: 733 678 252, email zuzana.stromska@msa.cz

Požadujeme:
- VŠ (min. Bc.) ekonomického směru
- Praxe na obdobné pozici
- Flexibilní, komunikativní a organizačními schopnostmi
- Znalost anglického/ruského jazyku
- Znalost nástrojů MS Office - zejména MS Excel

Pracovní náplň:
- Zastupování ekonomického ředitele v době jeho nepřítomnosti
- Rozpočet společnosti - příprava, kontrola, analýza odchylek, matematické modely
controlling, financování
- Reporting mateřské společnosti: měsíční report pro mateřskou společnost; týdenní report měsíčních výsledků

Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení
- další zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, pracovní a životní jubilea, slevy na volání)