Dělníci potravinářské výroby - Bourárna/Švátlovka

Pracovní místo ( Dělníci potravinářské výroby - Bourárna/Švátlovka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - BOURÁRNA/ŠVÁTLOVKA
Volné víkendy, dvousměnný provoz, nástup dohodou.
POŽADUJEME: praxi v práci s nožem, praxe v práci s masem výhodou, zodpovědnost a spolehlivost
NÁPLŇ PRÁCE: připravuje surovinu dle zadaných parametrů pro další zpracování na příslušném stroji a zařízení ( kostění, odblaňování, nahazování), provádí snímání kůže ze suroviny na švátlovce, vykonává jednoduché ruční práce za účelem výroby masných výrobků a za účelem čištění technologického zařízení, provádí manipulační práce související s obsluhou strojů a ruční výrobou.
NABÍZÍME: práci na hlavní pracovní poměr, zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, roční bonusy, mimořádné bonusy při zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea, závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění, až 6 sick days, každoroční vyhlášení 15-ti nejlepších pracovníků s jednorázovou odměnou 15.000,- Kč, vedení účtu u KB a ČSOB zdarma, lázeňské pobyty, zaměstnanecké balíčky, očkování proti chřipce atd.
Možnost prodloužení doby určité.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 7:00 hodin na čísle 571 855 275 nebo e-mailem na prace@krasno.cz
ov. 21.11.