PEČOVATEL/PEČOVATELKA V TERÉNU

  • Frýdek-Místek

Pracovní místo ( PEČOVATEL/PEČOVATELKA V TERÉNU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:10/6/2022 a:4/11/2022
Náplň práce:
- pomoc při zajištění chodu domácnosti
- pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu
- pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu
- poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy
- zprostředkování kontaktu se spol. prostředím
- řízení a péče o služební automobil
- základní administrativa střediska a uživatele
- funkce klíčového pracovníka - s tím spojené pravidelné zpracovávaní "Individuálního plánu péče"
- začátek pracovní doby od 6:00 hodin.
Požadujeme:
minimální požadavky:
- odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb.
- předložení výpisu z RT
- řidičský průkaz sk B - aktivní řidič
- komunikační schopnosti, příjemné vystupování/jednání
- empatii
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- ochotu vzdělávat se
- zdravotní průkaz
- očkování proti hepatitidě typu B.
Výhodou:
- kurz bazální stimulace
- zkušenosti s prácí se seniory.
Nabízíme:
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 22.000-23.000 Kč
- pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
- příjemné pracovní prostředí
- pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 15. 11. 2022 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.