Svářeči CO

Pracovní místo ( Svářeči CO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Dejte nám o sobě vědět a staňte se dalším členem rodiny ALPLA
JAKÁ BUDE VAŠE HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ?
zajištění opravy boxů - železných konstrukcí gitterboxů a příslušenství; výměna poškozených dílů; doplnění upevňovacích pásků; oprava deformovaných kovových dílců; nastříkání svařených míst barvou; evidence opravených a vyřazených gitterboxů; zajištění komplexní kontroly stavu boxů - kontrola uchycení a stavu plastových a kovových dílů; při opravách jsou prováděné svářecí práce; odpovědnost za svěřenou techniku; dodržování předpisů bezpečnosti na pracovišti
CO OD VÁS POŽADUJEME?
svářecí průkaz na CO podmínkou; spolehlivost; zodpovědnost; samostatnost; průkaz VZV
CO VÁM NABÍZÍME?
stabilní práci u mezinárodní rodinné firmy; jednosměnný denní provoz - 37,5 hod./týden; podporu zaměstnavatele v profesním rozvoji, plnou podporu při zaškolení; širokou škálu zaměstnaneckých benefitů - 13 plat, stravenky, příspěvek na dopravu, odměna za docházku, karta multisport, vstup do bazénu v Benešově zdarma pro celou rodinu; možnost obnovit si / ZÍSKAT PRŮKAZ VZV, resp. svářečský průkaz a jiná potřebná osvědčení; mzdu odpovídající vašim zkušenostem ; příjemné pracovní prostředí a fajn kolektiv; další zaměstnanecké výhody, příplatky a odměny
Možnost nástupu ihned.
První kontakt: e-mailem, telefonicky (Po - Pá 8-15 hod)