Svářeč- svářečka

Pracovní místo ( Svářeč- svářečka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SVÁŘEČ - SVÁŘEČKA
Pracovní náplň:
* Sestavování kovový dílců
Požadavky:
* Vyučení v oboru nebo praxe
* Znalost čtení výkresové dokumentace
* Samostatnost, zodpovědnost, ochota učit se
* Zkoušky svářeče dle EN ISO 9606-1 135 pro skupinu materiál FM1
Nabízíme:
* Mzda 26 000 Kč + ohodnocení dle normativního výkonu + náborový příplatek 20 000 Kč po 3 měsících
* Tvůrčí práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
* Finanční odměnu odpovídající odvedené práci
* Možnost profesního vzdělávání
* Systém firemních benefitů - UNI šeky
* 2x ročně mimořádné prémie
* Možnost ubytování a příspěvky na stravování
V případě zájmu zašlete profesní životopis na adresu:
GEMEC-UNION a.s., divize Stavební konstrukce Jívka, Jívka 187,
542 13 Jívka
Kontaktní osoba: Hana Stonjeková, email.: Hana.Stonjekova@gemec.cz,
tel.: 499 829 823