operátor výroby

Pracovní místo ( operátor výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost FUTURA l AM s.r.o. hledá šikovné zaměstnance do automobilového průmyslu v Plzni na Borských polích.
Operátor výroby pracuje na montážních a svařovacích robotech. Zakládá materiál do robotu, kontroluje hotový výrobek a balí dle předpisu. Výhodou je praxe s obdobnou pracovní pozicí. Jedná se o ostrovní výrobu ve dvousměnném provozu. Pracovní doba pondělí až pátek, víkendy volné, 8 hodinové směny.
Požadujeme bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, znalost českého jazyka slovem i písmem.
Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce. Garantujeme stejnou mzdu, jako v kmenu společnosti včetně docházkového bonusu, výkonnostního a motivačního bonusu, prémie za strávené roky u společnosti, 13. platy, dotované stravování formou plnohodnotné kantýny včetně bufetu, zajištěné ubytování, hrazená lékařská prohlídka, zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele. Pro nové zaměstnance poskytujeme zálohy až do první celé výplaty. Možnost karierního růstu již ve
zkušební době. Mzdy na číslo účtu, nebo na dobírku (v hotovosti).
Zaměstnanecké výhody:
Každoroční navyšování mezd, dotované stravování, pravidelné měsíční prémie, možnost
kariérního růstu, zajištěné ubytování, týdenní zálohy, mzda na účet nebo na dobírku,
ZDARMA školení a školící materiály

Osobní registrace děláme s uchazeči o zaměstnání
v pracovní dny Po – Pá, v 10:00 hod a v 11:00 hod.
Na osobní registraci je důležité být předem objednaný
FUTURA AM s.r.o.,Nádražní 436/24, 301 00 Plzeň