OBSLUHA CNC STROJŮ divize Kovárna a kalírna

Pracovní místo ( OBSLUHA CNC STROJŮ divize Kovárna a kalírna ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, 731 607 906, e-mail: krybusova@ostroj.cz
První kontakt - pro sjednání schůzky volejte na tel.: 553 872 173, následně s sebou životopis, nebo pošlete životopis emailem.

POŽADUJEME:
• SOU - vyučen - vhodné pro absolventy.
• Znalost čtení technických výkresů podmínkou.
• Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou.
• Samostatnost a flexibilita.
• Ochota pracovat ve 3-směnném provozu.

NABÍZÍME:
• 5 týdnů dovolené
• Dotované firemní stravování
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Cafeterijní benefitní systém s kartou Benefit plus
• Zvýhodněný telefonní program.
• Akce nejen pro zaměstnance (ples, sportovní den, dětský den, den otevřených dveří).
• Podporu volnočasových aktivit.
• Vánoční dárek.
• Další výhody dle platné kolektivní smlouvy.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Obsluhuje obráběcí CNC frézky.
• Provádí nastavení stroje pro programové opracování.
• Provádí ověření programu konkrétním podmínkám.
• Provádí případné jednoduché opravy programu.
• Provádí záznamy o měření obráběných dílů.
• Zajišťuje identifikaci výrobků.