Skladník - prodejce

Pracovní místo ( Skladník - prodejce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem, telefonicky v době 07:00 - 14:00 hodin. Tel.: 571 759 923, e-mail: klimpar@emas.cz

Požadujeme:
- Hledáme ideálně středoškoláka se zaměřením na elektro nebo alespoň praxí na obdobné pozici,
- potřebná je pro nás znalost a orientace v elektroinstalačním materiálu se zaměřením především na silnoproud,
- vzhledem k charakteru práce se těšíme na někoho spolehlivého s dobrými komunikačními schopnostmi, milým vystupováním a fyzickou zdatností,
- nutností je řidičský průkaz sk. B,
- oceníme, pokud máte chuť se něco naučit a také učit nás,
- výhodou bude, pokud umíte jezdit s VZV - pokud ne, naučíme Vás

Náplň práce:
- hlavní náplní práce bude pracovat ve velkoobchodním skladu s elektroinstalačním materiálem a svítidly,
- budete aktivně obsluhovat zákazníky, případně pohotově reagovat na jejich dotazy,
- denně budete přijímat a vychystávat materiál,
- bude na Vás doplňování chybějícího zboží do regálů a úklid prodejny.

Nabízíme:
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 30 000 Kč (10 tis. po odpracovaných 3 měsících, 10 tis. po odpracovaných 6-ti měsících a zbylých 10 tis. po odpracovaných 12-ti měsících)
- NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.
- na začátku spolupráce Vám vše potřebné vysvětlí a ukáží zkušení kolegové,
- práci v perspektivní a stabilní společnosti s působnosti po celé ČR,
- smlouvu na HPP při nástupu,
- čím šikovnější budete, tím vyšší budou Vaše prémie,
- pravidelné školení,
- stravenky v hodnotě 130 Kč (příspěvek zaměstnavatele 55%) po zkušební době,
- příspěvek na penzijní pojištění,
- zaměstnanecké slevy na firemní produkty,
- a v neposlední řadě Vás čekají teambuildi