OSTRAHA PRODEJNY ALBERT

Pracovní místo ( OSTRAHA PRODEJNY ALBERT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Opělová Ivana. Pro informaci ohledně pracovního místa je nutný nejdříve telefonický kontakt. NECHODIT na pobočku. Kontakt tel. 737 087 145 Po-Pá od 9.00 -16.00, nebo na email:nabor.centrum@protektia.cz. Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.

Požadujeme: Čistý výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu. Praxe v oboru, potravinářský průkaz a certifikát strážného výhodou.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, zprostředkování certifikátu strážného.
Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond pouze o víkendech a po dobu délky provozní doby prodejny.

Nástup možný IHNED. Vhodné také pro osoby zdravotně znevýhodněné