Application Engineer

Pracovní místo ( Application Engineer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy prosíme předem na e-mail: marcel.vnek.ext@siemens.com

Požadavky:
- vzdělání technického směru, ideálně elektrotechnika, IT nebo podobné
- zkušenost s implementací a uváděním do provozu komponentů průmyslové automatizace
- programování PLC, ideálně SIMATIC S7, Tia Portal
- angličtina pro každodenní komunikaci
- ochota cestovat
Náplň práce:
- vývoj aplikací pro průmyslovou automatizaci a digitalizaci
- konzultace, návrh a implementace řešení pro zákazníky
- školení interních i externích zákazníků
- identifikace trendů na trhu
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života, individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění, příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně, možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma, nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky.