Strojní zámečník - zámečnice - obsluha robotického pracoviště

Pracovní místo ( Strojní zámečník - zámečnice - obsluha robotického pracoviště ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stručný popis pracovní pozice
* Samostatná práce na robotickém pracovišti
* Základní seřízení prací dle seřizovacího listu
* Samokontrola vyráběných dílů
* Práce ve vícesměnném provozu
* Po roce možnost prodloužení PP na neurčito.
Požadujeme
* Čtení výkresové dokumentace
* Zkušenosti s prací na robotických pracovištích výhodou
* Zkušenosti se svářením výhodou
* Samostatnost, odpovědnost
Nabízíme
* Dlouhodobou perspektivu uplatnění
* Odborný růst
* Příjemné pracovní prostředí
* Motivující ohodnocení
* Zaměstnanecké benefity
* Nástup možný ihned nebo dle dohody
Benefity
* Příspěvek na stravování zaměstnanců - vlastní jídelna (výběr ze 2 polévek, 5 hlavních jídel + jídla ze stálé nabídky)
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Stravenky a cestovné na mimořádné směny
* Měsíčně - stabilizační příspěvky, odměny za kvalifikace a aktivně používaný cizí jazyk
* Flexipasy na kulturu, sport a volný čas
* Příspěvek na letní tábor dítěte
* Vstupenky na kulturní a sportovní akce - UFFO, pražská O2 arena a další
* T-mobile program pro zaměstnance
* Sleva na nákup nového vozu ŠKODA u Autostyl Trutnov
* Dotované občerstvení z výdejních automatů
* Dovolená nad rámec základní výměry 2 nebo 5 dní
* Pracovní volno 1 - 2 dny s náhradou mzdy navíc při mimořádných životních událostech a další benefity dle aktuální nabídky …