OSTRAHA PRODEJNY ALBERT

Pracovní místo ( OSTRAHA PRODEJNY ALBERT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Praus Alena, tel.: 722 364 544 volejte PO - PÁ 8:00 - 17:00 hod., email: nabor.centrum@gado.cz
Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Prvotní kontakt nutný telefonicky nebo emailem.

Požadujeme: Čistý výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu. Praxe v oboru, potravinářský průkaz a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme:
Brigádu na víkendy
Práci ve stabilní společnosti na DPP, odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu, zprostředkování certifikátu strážného. Nástup možný IHNED.
Vhodné také pro osoby s OZZ, invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Náplň práce:
Pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně po dobu délky provozní doby prodejny.