OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY - zámečník

Pracovní místo ( OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY - zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: provádí obsluhu, opravy a údržbu výrobního zařízení, kontroluje kvalitu vyráběných výrobků, dodržuje pravidla systému řízení jakosti, bezpečnosti potravin a environmentálního systému, plní další úkoly podle pokynů svého nadřízeného
Požadavky: SOU/SŠ v technickém oboru (strojní zámečník, opravář zemědělských strojů apod.), ochota pracovat na směny (celoroční nepřetržitý směnný provoz) a přesčas, odpovědnost, fyzická zdatnost, manuální zručnost, výhodou je osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice /Vyhláška č.50/1978 Sb./ (není podmínkou), výhodou je průkaz na vysokozdvižný vozík, příp. svářečský průkaz, možnost obnovení oprávnění
Nabízíme: finanční ohodnocení v závislosti na vzdělání a praxi, zákonné příplatky, odměny dle hospodářského výsledku společnosti, pracovní poměr na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné telefonní tarify, firemní společenské a sportovní akce
Kontakt: telefonicky, e-mail, osobně: LYCKEBY AMYLEX, a.s., Strakonická 946, Horažďovice