Vedoucí směny

Pracovní místo ( Vedoucí směny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ?

Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme. S našimi zákazníky. Každý den se staráme o jejich spokojenost. Snadno poznáme, že děláme svou práci dobře; spokojeného zákazníka nepřehlédnete.

JAKÁ BUDE VAŠE ROLE U NÁS?

* dohlížet a zodpovídat za správnost a dodržování nastavených interních rutin a procesů včetně legislativních požadavků
* vést směnu a zastupovat manažera obchodu v době jeho nepřítomnosti
* doručit prvotřídní zákaznický servis
* být lídrem pro své kolegy

Pracovní smlouva na dobu určitou - po dobu rodičovské dovolené.

CO UMÍTE A CO MÁTE ZA SEBOU?

* máte zkušenosti s vedením lidí a pracoval/a jste někdy v obchodě?
* jste optimista/ka, umíte motivovat sebe i ostatní?
* umíte nést riziko a přijmout odpovědnost?
* vaše silné stránky jsou samostatnost, spolehlivost a chuť přicházet s novými nápady?
* pracoval/a jste někdy s Wordem, Excelem a e-mailovou schránkou?

* Směny pondělí až neděle, ranní a odpolední

BUDETE U NÁS PRACOVAT RÁDI, PROTOŽE:

* pozice vedoucí směny může být pro Vás dalším krokem pro kariérní postup v Tesco
* podporujeme Vaše vzdělávání
* nasloucháme Vám a snažíme se Vám pomoci v nenadálých situacích

A MIMO JINÉ...

* získáte slevu 10 % na každý nákup v síti Tesco
* k 10. dni v měsíci budete mít výplatu na svém účtu

* získáte slevu 10