Referent/ka hospodářsko správního odboru - podatelna, pokladna

Pracovní místo ( Referent/ka hospodářsko správního odboru - podatelna, pokladna ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Městský úřad Břidličná, Nábřežní 452
Předpokládaný nástup: dohodou, po ukončení výběrového řízení
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Pracovní úvazek: 1,0
Platové zařazení: 8 platová třída – v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, vše ve znění pozdějších předpisů + osobní příplatek
Nabízíme: systém zaměstnaneckých výhod
Požadavky: splnění povinností dle § 6 odst. 4 a předpokladů dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů

Další požadavky:
• ukončené středoškolské vzdělání s maturitou,
• dobrá uživatelská znalost práce na PC a internetu,
• samostatnost, odpovědnost, preciznost, důslednost, organizační a koordinační schopnosti,
schopnost týmové práce,
• řidičský průkaz skupiny B,
• znalost programu GINIS a praxe v samosprávě výhodou.

Předpokládaný rozsah pracovní činnosti:
• vedení agendy spisové a archivní služby městského úřadu, vedení úřední desky,
• místní poplatky (DDP – pozemky, poplatek z ubytovací kapacity a z místa),
• vedení příjmové pokladny,
• kontaktní místo Czech POINT,
• vedení agendy ztrát a nálezů, registrace agend, centrální evidence smluv,
• zabezpečuje informování občanů prostřednictvím městského rozhlasu,
• zpracování posudků na občany pro potřeby státních orgánů.

Písemná přihláška zájemce dle § 7 odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb. musí obsahovat tyto
náležitosti:
• jméno, příjmení uchazeče,
• datum a místo narození