ASISTENT / ASISTENTKA VEDENÍ FIRMY

Pracovní místo ( ASISTENT / ASISTENTKA VEDENÍ FIRMY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Nástupní hrubá měsíční mzda 25.000,- Kč, další zajímavý mzdový růst po zapracování.

Náplň práce: zajišťování chodu sekretariátu firmy; příprava a zápisy porad, delegování úkolů, plánování schůzek; drobné nákupy a zajišťování organizačních záležitostí; práce s PC - výrobní program, Word, Excel, weby, sociální sítě; spolupráce s marketingem a obchodním oddělením firmy, zajišťování reklamních předmětů; samostatné plnění úkolů od vedení firmy; účast na prezentačních a prodejních akcích firmy.

Požadavky: obchodní akademie či SŠ s maturitou - vhodné i pro absolventy/absolventky VŠ; velmi dobrá znalost práce s PC - pokročilý uživatel Word, Excel, Outlook; uživatelská správa webu a e-shopu; schopnost a ochota naučit se pracovat s aplikačními programy v oblasti výroby; bezúhonnost, časová flexibilita; komunikační schopnosti, příjemné vystupování, nebojácnost v jednání; řidičský průkaz sk. B; velmi dobrá znalost AJ či NJ.

Zaměstnanecké výhody: zajímavá práce a příjemné pracovní prostředí; zaměstnanecké benefity - stravenkový paušál, příspěvky na sportovní aktivity; pružná pracovní doba.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: prace@idc-food.cz