Obchodní referent/back office

Pracovní místo ( Obchodní referent/back office ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Šance pro schopné!
Chemoplast a.s. - kompletní řešení ve výrobě plastů. Firma má více než 60letou zkušenost a zajišťujeme proces od začátku až do konce. Naše služby zahrnují kompletní zajištění procesů od návrhu designu přes přípravu výroby a její realizaci až po skladování a logistiku hotových plastových produktů ke klientům.
Nyní hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici OBCHODNÍ REFERENT/back office

Do společnosti hledáme pravou ruku jednatele. Nebude to jednoduché, zvládnou to jen Ti nejschopnější! Hledáme výkonného člověka, který je schopný pracovat jak v týmu, tak i samostatně. Pokud umíte dotahovat věci do konce, čtěte dál.

Náplň práce:
-Administrativní podpora obchodního týmu
-Úzká spolupráce a konzultace napříč firmou
-Reporting vedení společnosti
-Kalkulace cen, tvorba daňových dokladů
-Podílení se na tvorbě marketingové strategie
-Vyhledávat a rozvíjet nové obchodní příležitosti

Očekáváme:
-Minimálně středoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického směru
-Pečlivost a zodpovědný přístup
-Znalost anglického jazyka na úrovni B1 a výš
-Flexibilitu a samostatnost
-Dobré komunikační vlastnosti
-Znalost práce na PC

Nabízíme:
-Spolupráci na HPP
-Pružnou pracovní dobu
-Fixní mzdu + osobní ohodnocení
-Příspěvek za odpracovaný docházkový fond
-Stravenkový paušál, pitný režim, káva na pracovišti
-Slevy na firemní produkty
-Mobilní telefon, notebook

Oslovila Vás naše nabídka?
Pak očekáváme Váš profesní životopis. Zašlete jej na adresu nabor@chemoplast.cz.
Kontakt možný také telefonicky na č. 777603016.