Editor webu (M/Ž)

Pracovní místo ( Editor webu (M/Ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- SŠ vzdělání v oblasti marketingu a komunikace výhodou
- znalost redakčního systému Typo 3, SEO a grafických nástrojů Adobe Creative CC výhodou
- zkušenosti z oblasti marketingu min. 1 rok (ideálně z mezinárodního prostředí) výhodou
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- pokročilá znalost MS Office
- komunikativnost a pečlivost
- samostatnost a ochota učit se novým věcem
Nabízíme:
- zajímavou práci v oblasti marketingu v mezinárodním prostředí
- možný zkrácený úvazek
- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
Zaměstnanecké výhody:
roční prémie 20 000 Kč, 1 týden dovolené navíc, dotované stravování, zaměstnanecký program pro výhodné telefonování, příspěvek na penzijní připojištění, profesní vzdělávání
Kontakt: e-mailem