Operátor / operátorka výroby - výrobní kontrola

Pracovní místo ( Operátor / operátorka výroby - výrobní kontrola ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu kariera.lipovka@preymesser.cz.
Požadujeme:
- manuální zručnost, pečlivost
- zodpovědnost, spolehlivost.
Náplň práce:
- montáž automotive prvků - nárazníky
- kontrola správnosti a kvality montovaných výrobků
- obsluha montážní linky.
Nabízíme:
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- perspektivu profesního a kariérového růstu
- příspěvek na stravu, jednorázové prémie
- příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené
- nástup možný ihned.
Více informací na: https//kariera.preymesser.cz.