Vedoucí projektů nákupu 1

Pracovní místo ( Vedoucí projektů nákupu 1 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vedení projektů pro externě nakupované díly (nové platformy, aplikace, uvolňování dalších dodavatelů)
- spolupráce na výběru dodavatelů, technická diskuze s dodavateli
- preventivní plánování kvality nakupovaných dílů, uvolňování do sériové výroby
- zajištění péče o sériové díly až do jejich výběhu
- koordinace RPP projektů u našich dodavatelů
- poskytování zpětné vazby - zkušenosti ze sériové výroby (Lessons Learned)
- koordinace změn týkajících se nakupovaných dílců
- přenášení strategie BU do nákupní strategie
- spolupráce s ostatními nákupními jednotkami a kolegy v zahraničí

Požadujeme:
- orientace v technické dokumentaci
- aktivní znalost anglického a/nebo německého jazyka podmínkou
- znalost MS Office
- analytické a systematické myšlení, schopnost řešit problémy, schopnost zátěže, samostatnost, ochota nést zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, loajalita, dobrý ústní i písemný projev

První kontakt e-mailem.