ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ PRACOVNICE - VYHRAZENO PRO OZP

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ PRACOVNICE - VYHRAZENO PRO OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, zkrácený pracovní úvazek (možnost i plného úvazku)
- Náplň práce: skladová evidence, vystavování dokladů, běžná administrativa, komunikace se zákazníky, administrace e-shopu
- Požadujeme: ÚSO vzdělání, znalost skladové evidence, základní znalost účetnictví, znalost práce na PC, znalost práce v programu money výhodou, praxe v oboru, spolehlivost, komunikativnost
- Pozice je vyhrazena pro OZP (chráněná dílna), bezbariérové pracoviště
- Nabízíme: zdarma zdravé obědy
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: info@lemac.cz, příp. volejte na tel.: 498 503 000, 608 433 520 (p. Doubrava)