Snídaňová obsluha

Pracovní místo ( Snídaňová obsluha ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- Vyučení v oboru či odpovídající praxi, případně Vás rádi zaučíme
- Znalost NJ či AJ bude Vaší velkou výhodou; znalost ČJ podmínkou
- Pozitivní přístup k práci a příjemné vystupování
- Týmového ducha a chuť učit se novým věcem
Náplň práce:
- Příprava restauračního provozu, obsluha, založení a doplňování bufetu, debaras
Nabízíme:
- Stabilní celoroční práci
- Plný pracovní úvazek, možno po dohodě i zkrácený
- Mzda 24.200,-- až 29.600,--
- Ranní směny
- Zaměstnanecké ubytování a stravování za výhodných podmínek
- Zvýhodněné využití hotelových služeb a zvýhodněné pobyty v rámci našich hotelů
- Příspěvek na dopravu
- Podporu dalšího vzdělávání
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Práci v příjemném prostředí
- Možnost ubytování
Nástup možný ihned nebo dohodou. Životopis zašlete na kontaktní e-mail: prace@hotelport.cz. Tel. kontakt 777 333 832.