Edukátor v kultuře (muzejní pedagog)

Pracovní místo ( Edukátor v kultuře (muzejní pedagog) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- VŠ vzdělání pedagogického nebo humanitního směru - bakalářský nebo magisterský studijní program (případně SŠ s praxí min. v délce 3 let)
- schopnost vysokého pracovního nasazení, flexibility, samostatného řešení svěřených úkolů a spolupráce v pracovním týmu
- dobrou znalost práce na PC (prostředí MS Office)
- trestní bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů se dokládá až před podpisem smlouvy)
- praxe v oboru a znalost grafických programů výhodou
- řidičský průkaz (skupina B) a jeho aktivní využívání

Nabízíme:
- platové podmínky podle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (2.04.32 Edukátor v kultuře, platová třída 10)
- pracovní poměr na dobu neurčitou (první pracovní smlouva na 1 rok se zkušební lhůtou 3 měsíce)
- stabilitu příspěvkové organizace - významné kulturní instituce
- příjemné pracovní prostředí
- možnost dalšího odborného růstu

K přihlášce je nutno přiložit:
- strukturovaný profesní životopis (vzdělání, praxe, zastávané funkce), kontakt včetně e-mailového spojení
- motivační dopis
- kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a řidičského průkazu

Přihlášky v písemné podobě je třeba doručit poštou, elektronicky nebo osobně, průběžně, nejpozději do 6. června 2022 na adresu:
Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou
U Muzea 398/4, 466 01 Jablonec nad Nisou,
e-mail: info@msb-jablonec.cz.

Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Bližší informace podá: Ing. Milada Valečková, ředitelka,
e-mail: milada.valeckova@msb-jablonec.cz, tel.: 483 369 010, mobil: 778 527 121