CAD Designer

Pracovní místo ( CAD Designer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- znalost práce ve 3D (Autodesk Inventor + AutoCAD)
- komunikativní angličtina
- spolehlivost, preciznost
Náplň práce:
- konstukce lisovacích, střižných a tvarovacích nástrojů
- příprava výkresové dokumentace
- spolupráce s dalšími výrobními úseky

Nabízíme:
- smlouva na dobu neurčitou
- práce ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí
- základní nástupní mzda dle zkušeností s pravidelnou revizí
- měsíční prémie uvedené vedoucím pracovníkem
- závodní dotované stravování (cena pro zaměstnance 39,- Kč za jídlo), stravenka v hodnotě 56,- Kč
- zvýhodněné firemní tarify pro zaměstnance i pro rodinné příslušníky
- týden dovolené navíc (25 dní)
- odměna za plnou docházku 500 Kč/měsíc formou karty FlexiPass
- 13. plat (při splnění podmínek dle Kolektivní smlouvy)
- příspěvek na penzijní připojištění od 400 - 900 Kč/měsíc (dle odpracovaných let)
- výroční bonus 3.000 - 17.000 Kč (dle odpracovaných let)