Ostraha prodejny drogerie Rossmann

Pracovní místo ( Ostraha prodejny drogerie Rossmann ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem, telefonicky. Pro informaci ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon. NECHODIT na pobočku. Tel. 721 954 166 v Po-Pá od 9:00 -16:00 h., e-mail: nabor1.centrum@protektia.cz

Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny.

Požadujeme: Čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, zprostředkování certifikátu strážného.

Nástup možný IHNED.

Vhodné také pro osoby s OZZ, invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.