Specialista dávek hmotné nouze

Pracovní místo ( Specialista dávek hmotné nouze ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa
v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších
předpisů

ID 10000110

Pracoviště:
Úřad práce České republiky – Krajská pobočka v Brně, Kontaktní pracoviště Brno-město,
Odbor HN, PnP a DOZP, Oddělení hmotné nouze I., Křenová 111/25, 602 00 Brno.

Hlavní náplň činnosti:
- zajišťování agendy při poskytování dávek pomoci v hmotné nouzi
- zajišťování výplaty dávek pomoci v hmotné nouzi včetně přijímání, zakládání a vedení
ucelené podkladové dokumentace žadatelů včetně ověřování a došetřování podkladů
a údajů pro správní řízení
- poskytování poradenství klientům a žadatelům

Kvalifikační a další požadavky:
- vzdělání SŠ s maturitou
- aktivní znalost PC (MS Word, MS Excel, Internet, Outlook)
- organizační a komunikační schopnost
- samostatnost, pečlivost, důslednost, schopnost týmové práce
- občanská a morální bezúhonnost
- časová flexibilita a loajalita

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup: červenec 2022
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost,
mateřskou a rodičovskou dovolenou) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu
s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- příspěvky z fondu kulturních a