MISTR NA OBRÁBĚNÍ (M/Ž)

Pracovní místo ( MISTR NA OBRÁBĚNÍ (M/Ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CIZ
Hlavní povinnosti:
- řízení směn, rozdělení pracovníků do linek
- vyřizování každodenních problémů ve výrobě
- zajištění plnění stanovených cílů výroby
- řízení základní údržby
- sledování a kontrola spotřeby materiálu.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání výhodou
- praxe ve vedení lidí 2 roky
- manuální zručnost
- zkušenost s měřidly a technickou dokumentací výhodou
- zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
- u cizinců není nutný český jazyk (možnost domluvit se ukrajinsky).
Nabízíme:
- smlouva na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené
- bonusy (měsíční, půlroční)
- příplatky nad rámec ZP
- mzdový růst
- kafeterie
- posilovna zdarma
- firemní zájezdy.
První kontakt: Pincová Zdeňka, tel.: 606 609 192, e-mail: job@aisin.co.cz, nechodit osobně, domluvit si schůzku.