PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK, ÚDŽBÁŘ - ZÁMEČNÍCI, ÚDRŽBÁŘI (vhodné i pro OZP)

Pracovní místo ( PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK, ÚDŽBÁŘ - ZÁMEČNÍCI, ÚDRŽBÁŘI (vhodné i pro OZP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:20/5/2022 (vhodné i pro OZP) a:26/9/2022
Náplň práce:
- údržba, servis a opravy strojního zařízení a budov, odstraňování závad na linkách pro výrobu zahradních substrátů.
Požadujeme:
- vyučení v oboru zámečník nebo praxe na obdobné pozici
- svářečské osvědčení, schopnost technického řešení problémů, zručnost.
Výhodou:
- řidičský průkaz sk. B
- oprávnění řízení VZV, orientace v technické dokumentaci.
Nabízíme:
- příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené, 3x zdravotní volno, pitný režim, podíly na HV, stravenkový paušál 82 Kč/den, zajištěné obědy, firemní akce, vánoční kapr, výhodný tarif mobilního operátora, nákup vlastních produktů se slevou.
Životopis zašlete emailem. Kontakt výhradně emailem.