Pekař/ka

Pracovní místo ( Pekař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PEKAŘ/KA
V ČEM JE PRÁCE NA PROVOZOVNÁCH SPECIÁLNÍ?
Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme. S našimi zákazníky. Každý den se staráme o jejich spokojenost. Snadno poznáme, že děláme svou práci dobře; spokojeného zákazníka nepřehlédnete.
POŽADUJEME: vyučení v oboru pekař/prodavač výhodou, pracovní zkušenost s výrobou pekařských výrobků výhodou, orientaci na zákazníka, pozitivní vztah k sortimentu potravin,
flexibilitu, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, práce na směnách (včetně nočních směn).
Určeno osobám starším 18-ti let.
NÁPLŇ PRÁCE: výroba pekařských výrobků dle receptur, zodpovědnost za kvalitu upečeného zboží a dodržování technologických postupů, kontrola kvality zboží a záruční lhůty, zodpovědnost za dodržení stanoveného sortimentu zboží, stanovené prezentace a ceny,
dodržování interních předpisů a zásad bezpečnosti práce na prodejně, dodržování podmínek skladování a hygienických norem, zodpovědnost za manipulaci se zbožím.
NABÍZÍME: tato pozice může být pro Vás prvním krokem pro kariérní postup v Tesco,
podporujeme Vaše vzdělávání, nasloucháme Vám a snažíme se Vám pomoci v nenadálých situacích, jsme společnost, která je ambiciózní a podporuje inovace, získáte slevu 10 % na každý nákup v síti Tesco, přispíváme na stravování, odměňujeme loajalitu našich kolegů, využijte 1 den placeného volna navíc na doprovod dítěte na dětský tábor, ozdravný pobyt nebo na 1. den v první třídě ZŠ a nabízíme i další výhody a benefity.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na cz11059boa@tesco.com