KVALITÁŘ VÝROBY-modulární stavby a dřevostavby

Pracovní místo ( KVALITÁŘ VÝROBY-modulární stavby a dřevostavby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Freise Pavla, tel.: 602837201, e-mail: p.freise@jaeger-modulbau.de
Do naší firmy hledáme kolegu na pozici "KVALITÁŘ VÝROBY". Vyrábíme modulární stavby a dřevostavby s vývozem do EU.
Působíme ve výrobních halách v Karlových Varech a v Sokolově.
Pracovník na této pozici primárně zodpovídá za kvalitu zpracování stavebních modulů ve výrobním procesu.
Náplň práce:
" Kontrola kvality zpracování v průběhu prací, interních i externích pracovníků
" Příprava podkladů pro zpracování reklamace
" Přímá opatření ve spolupráci s výrobou k zamezení vzniku vad
" Zpracování kvalitativních auditů, přejímky zákazníků
" Čtení technických výkresů
" Kontrola plánování práce a materiálu dle projektové dokumentace

Požadujeme:
" Min. SOU/SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou, výučním listem technického či stavebního směru
" Organizační schopnosti
" 1 jazyk na úrovní B1 (NJ výhodou)
" Znalosti norem kvality, ISO 9001 výhodou
" Odbornost, zkušenosti ve stavebnictví výhodou
" Orientaci a čtení technické dokumentace
" Znalost obecných zásad a pracovních postupů stavebních prací, technologických zařízení.
" Uživatelská znalost práce na PC, ŘP sk. B
" Samostatnost, zodpovědnost, důslednost, chuť se realizovat, dobrý zdravotní stav.
Nabízíme:
Přátelský kolektiv, jednosměnný provoz, možnost dalšího vzdělávání a růstu, náborový příspěvek 30.000Kč, motivační mzdové ohodnocená, mimořádné odměny, 3 dny sick day k 20ti dnům dovolené navíc, stravenky 100Kč/den.

Své životopisy zasílejte na email: p.kozakova@jaeger-modulbau.de
Případné dotazy na telefonu po-pá 8-15h.