Řidič/ka nákladního vozidla s vlekem do 12 tun

Pracovní místo ( Řidič/ka nákladního vozidla s vlekem do 12 tun ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rozšiřujeme naše středisko dopravy a hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici řidič/ka nákladního vozidla s vlekem do 12 tun.
Možnost parkování ve Vysokém Mýtě nebo v Ústí nad Orlicí.
Nástup možný od 1.6.2022

Předpoklady:
- zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost, trestní bezúhonnost

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, digitální karta řidiče
- průkaz ADR výhodou, nikoliv podmínkou

Pracovní doba: pohyblivá pracovní doba, každý den návrat domů, víkendy volné

Nabízíme: zajímavé mzdové ohodnocení, stravenková karta, služební telefon

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem