DĚLNÍK/-ICE - ZÁSOBOVAČ

Pracovní místo ( DĚLNÍK/-ICE - ZÁSOBOVAČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- jedná se o fyzicky náročnou práci (těžká břemena)
- Vyskladnění materiálu ze skladu, příjem materiálu na výrobu a jeho distribuce mezi dělníky, práce s PC - evidence skladových zásob, odepisování vydaných skladových zásob, zapisování přijatého materiálu
- 12hod. směny (ranní, noční, volno, volno - příplatky za so,ne,svátky, noční)
POŽADUJEME:
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem, práce s PC
- zkušenost na VZV
Zaměstnanecké výhody: Roční bonus za nemarodění, dotované stravování, masáže v rámci pracovní doby, prémie 3,5% z hrubé mzdy, zákonné příplatky za noční, víkendy, svátky, přesčasy.
HLÁSIT SE: Součková Andrea, tel.: 476140164, e-mail: andrea.souckova@primed-halberstadt.cz - zaslat životopis, osobně POUZE ve středu od 8.00 do 10.00 hod. na adrese Na Pavlu 2157, Litvínov