Skladník/ce

Pracovní místo ( Skladník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vychystávání a kompletace objednávek, administrace s tím spojená,
- práce s ručním a elektrickým VZV,
- nakládka a vykládka zboží,
- dodržování interních pravidel firmy pro bezpečnost potravin.
- častá manipulace s těžšími břemeny

Požadujeme:
- manuální zručnost, organizační schopnosti, samostatnost, časová flexibilita, váš zdravotní stav umožňuje manipulaci s břemeny, nižší střední odborné vzdělání (vyučení).

Nabízíme: zaučení, možnost rekvalifikace, možnost dalšího rozvoje, zaškolení na práci s VZV,
stabilní práce v české firmě rozvíjející smysluplné ekologické zemědělství, škálu firemních benefitů (sleva na firemní produkty, penzijní či životní pojištění, příspěvek na stravování, atd.),
Pracovní doba 6:00-15:00 hod. Kontakt: telefonicky, e-mailem.