ODBORNÝ PRODEJCE/PORADCE

Pracovní místo ( ODBORNÝ PRODEJCE/PORADCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Benefity:roční odměny, zvýhodněné nákupy zboží,individuální přístup,jednosměnný provoz
Co očekáváme: pečlivost, profesionalitu, úsměv na tváři a přátelský přístup ke kolegům a zákazníkům.řidičské oprávnění na VZV výhodou.
Pracovní doba:
Po - Pá: 8:00 - 17:00, So: 8:00 - 12:00
Nástup možný ihned.
Informace o nás:
Jsme partnerem každému řemeslu, každému dobrému nápadu na zlepšení svého bydlení, vybavení domácnosti a úpravy zahrady.
Pomáháme montážním firmám, hobby kutilům v domácnosti i nadšencům všeho druhu, kteří mají dobré nápady na zlepšení svého okolí.
Staňte se členem našeho teamu
Přijďte a staňte se skvělým prodejcem a poradcem, partnerem našim zákazníkům, naším kolegou.
Získejte skvělé platové ohodnocení a další výhody včetně možnosti výjímečných nákupních cen na náš sortiment, benefitů za dobře odvedenou práci.
Naučte se odborným dovednostem na školeních a mějte radost ze svého pokroku a osobního rozvoje.
Těšíme se ma Vás na naší prodejně na Nádražní ulici v Sušici.