Referent - referentka péče o hmotný majetek- machanik energetiky + vodního hospo

Pracovní místo ( Referent - referentka péče o hmotný majetek- machanik energetiky + vodního hospo ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Referent péče o hmotný majetek - mechanik energetiky + vodního hospodářství
Co očekáváme?
- chuť pracovat v jednosměnném provozu
- středoškolské vzdělání (technického směru) vyučení nebo s maturitou (výhodou)
- aktivní přístup
- spolehlivost a zodpovědnost
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- angličtina výhodou
- zkušenosti v oboru strojařina (výhodou)
- čtení technických výkresů výhodou
Co u nás budete dělat?
- zodpovídat za správný chod svěřeného úseku
- zajišťování údržby energetiky (výroby a distribuce tepla)
- zajišťování údržby výměníkových stanic
- zajišťování údržby vodního hospodářství
- zajišťování revizí energetiky
Co nabízíme?
- zázemí stabilní výrobní a obchodní společnosti, která patří ke špičce ve svém oboru
- plat 30 000 - 35 000 tis. Kč
- nástup dle dohody - možný ihned
- množství zaměstnaneckých výhod
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na životní/penzijní připojištění (už po 1 roce)
- věrnostní bonus (už po 1 roce)
- bonus za doporučení nového zaměstnance
- bonus za splnění plného fondu pracovní doby
- možnost dalšího vzdělávání
- možnost kariérního růstu
- práci v přátelském kolektivu
Místo výkonu práce KRPA PAPER, a.s., Nádražní 266, 543 71 Hostinné

Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám svůj profesní životopis na e-mail kariera@krpa.cz nebo kontaktujte na tel. čísle 499 990 208 Hana Stránská