SKLADNÍK/-ICE, ŘIDIČ/-KA - obsluha VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU

Pracovní místo ( SKLADNÍK/-ICE, ŘIDIČ/-KA - obsluha VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VHODNÉ I PRO OZP max. s 2st. invalidity
Požadujeme:
- minimální vzdělání : dokončené střední odborné
- znalost práce na PC
- orientace ve stavebním materiálu
- praxe ve skladu výhodou
- platný průkaz obsluhy motorových manipulačních vozíků VZV - třída II. - vozíky se spalovacím motorem, druh W1 - vysokozdvižné s volantovým řízením do 5 tun výhodou
- manuální zručnost-znalost drobných oprav ručního nářadí
- spolehlivost, flexibilita
- pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
- dobrý zdravotní stav
- ŘP sk. B

Nápň práce:
- práce ve skladu
- naskladňování a vyskladňování, balení a manipulace s materiálem
- obsluha vysokozdvižného vozíku
- provádění oprav drobného nářadí
NABÍZÍME:
- Dovolená 25 dní
- odpovídající mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- mobilní telefon
- zajímavou a různorodou práci
- příjemné pracovní prostředí v sídle společnosti v Obrnicích- okr. Most, Ústecký kraj
- možnost osobního i profesního růstu
- PP na dobu určitou s možností prodloužení
- výše mzdy dle praxe

HLÁSIT SE: Hodanová Monika, tel.: 724242465,476440716, e-mail: hodanova@herkul.cz; info@herkul.cz, volat 7:00 - 15:00hod. v pracovní dny.