Nákupčí materiálu

Pracovní místo ( Nákupčí materiálu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: nákupčí materiálu
Místo vhodné i proabsolventy.
Požadavky:
středoškolské vzdělání. Praxe je výhodou.
Zaměstnanecké výhody:
Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování v jídelně firmy, výhodný telefonní tarif, týden dovolené navíc a další benefity dle Kolektivní smlouvy.
Nástup možný ihned . První PP na 1 rok, další prodloužení na neurčito.
Mzda: 28 000,- Kč
Nástupní mzda bude po zapracování revidována podle dosahovaných výsledků.
Kontakt: Fuňková Jana, tel.: 736 519 490, e-mail: jana.funkova@zat.cz
První kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Místo výkonu práce: ZAT a.s., K Podlesí č.p. 541, Příbram VI-Březové Hory