Pracovník/ice v sociálních službách

Pracovní místo ( Pracovník/ice v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Benešov, Táborská ul.
Pracovník v sociálních službách je členem malého týmu, který poskytuje sociální služby osobám bez přístřeší - nízkoprahové denní centrum, azylový dům a noclehárnu. Pracovník v sociálních službách v sociální službě, spolu se sociálním pracovníkem, zajišťuje realizaci služeb pro osoby bez přístřeší, poskytuje pomoc a podporu klientům, připravuje jednoduchou stravu pro klienty, stará se o sociální šatník, komunikuje s klienty, provádí úklid prostor. Pracovní pozice je spojena i s potřebnou administrativou - vedením záznamů o službě. Pracovník pracuje pod vedením sociálního pracovníka.
Pracovní doba - ranní směny 6.00 - 14.30 hod., odpolední směny 13.30 - 22.00 hod., 1 x za 4 týdny - služba o víkendu.
Nástup ihned nebo dle dohody.
Požadavky zaměstnavatele:
Zdravotní způsobilost, věk nad 18 let, bezúhonnost.
Požadujeme dobrý vztah k osobám cílové skupiny, ochotu pomáhat druhým, komunikativnost, zodpovědnost, empatii, flexibilitu, schopnost týmové spolupráce.
Výhodou je praxe v sociálních službách, absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách.
Plat je stanoven v souladu s nař. vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách podle vykonávané činnosti, kvalifikace a zápočtu let praxe. Po zapracování je poskytováno osobní ohodnocení a odměny.
Nabízíme: stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené

První kontakt: telefonicky (Po - Pá 7:00 - 15:00), e-mailem, osobně PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ!