ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup dle domluvy. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Kouřil, tel.: 775 715 011 (volat Po-Pá 7:00-15.30 hod.), e-mail: rapastav@seznam.cz. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod.
Požadujeme: beztrestnost, řidičský průkaz sk. B, znalost anglického jazyka, praxe v administrativě podmínkou, pokročilá znalost MS Office, dobré organizační schopnosti.
Náplň práce: zapisování pošty, fakturace, vyúčtování cestovních příkazů, objednávání náhradních dílů, správa CZ-DE-AT mýta, objednávání na STK a evidence dokumentů vozidel, zajišťování potřebných povolení, evidence docházky pracovníků.