Seřizovač/ka automatické výrobní linky

Pracovní místo ( Seřizovač/ka automatické výrobní linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme přední výrobce plynových pružin a pro naši stále se rozvíjející firmu hledáme zaměstnance na pozici seřizovač automatické výrobní linky.
Vaše úkoly:
" Nastavení, seřízení a provoz automatické výrobní linky
" Provádění jednoduchých oprav, údržby a servisní práce
" Odstraňování chyb a poruch strojů
" Zajištění a provedení testů kvality
" Dodržování bezpečnosti práce
" Zajištění funkčnosti strojů pro včasné zpracování objednávek

Váš profil:
" Ukončené technické odborné vzdělání
" Zkušenosti v nastavování a provozu výrobních a montážních automatů
" Zodpovědnost a vysoký důraz na kvalitně vyráběné produkty
" Ochota cestovat v rámci zaučení

Nabízíme:
" práci v příjemném prostředí
" stálou práci s možností profesního růstu
" Příspěvek na zdraví a kulturu
" Stabilní zaměstnání s možností profesního růstu.

První kontakt se zaměstnavatelem osobně, e-mailem nebo telefonicky.