Provozní zámečník - zámečnice

Pracovní místo ( Provozní zámečník - zámečnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK - ZÁMEČNICE
Co očekáváme?
- chuť pracovat ve vícesměnném provozu (ranní směna + pohotovosti)
- aktivní přístup
- manuální zručnost
- spolehlivost a zodpovědnost
- platný řidičský průkaz sk.B
Uvítáme:
- vyučení ve strojírenském nebo jiném technickém oboru
- profesní kvalifikace typu průkaz VZV, jeřábnický nebo vazačský průkaz, svářečský průkaz aj.
Co u nás budete dělat?
- zajištění bezpečného a bezporuchového provozu výrobních strojů a zařízení
- inspekce a údržba strojů a zařízení dle plánu údržby
- včasné odstraňování závad s cílem minimalizace prostojů
- ustavování strojů a zařízení
- seřizování a opravy výrobních zařízení a jiné montážní práce
Co nabízíme:
- zázemí stabilní výrobní a obchodní společnosti, která patří ke špičce ve svém oboru
- plat až 30 000 - 35 000 Kč
- nástup dle dohody - možný ihned
- množství zaměstnaneckých výhod
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na životní/penzijní připojištění (už po 1 roce)
- věrnostní bonus (už po 1 roce)
- bonus za doporučení nového zaměstnance
- bonus za splnění plného fondu pracovní doby
- možnost dalšího vzdělávání
- možnost kariérního růstu - nabízíme příležitost vypracovat se na specialistu
- práci v přátelském kolektivu
Místo výkonu práce KRPA PAPER, a.s., Nádražní 266, 543 71 Hostinné

Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám svůj profesní životopis na e-mail kariera@krpa.cz nebo kontaktujte na tel. čísle 499 990 208 Hana Stránská