EKOPORADCE/-KYNĚ

Pracovní místo ( EKOPORADCE/-KYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

EKOPORADCE/ -KYNĚ
- zkrácený pracovní poměr 20-30h/týden
Min. středoškolské vzdělání; zkušenosti z pedagogické činnosti či absolvování pedagogického minima výhodou; pokročilá znalost MS Office - Word, Excel, Powerpoint, internet, Outlook; znalost AJ/NJ výhodou; řidičský průkaz sk. B nutnou podmínkou (aktivní řidič)

Zaměstnanecké výhody: Benefitní karta Sodexo, týden dovolené navíc, výhodné volání pro rodinné příslušníky, 13. plat + prémie, příspěvky na penzijní a životní pojištění
HLÁSIT SE: Černá Martina, e-mail: cerna@vuhu.cz - zaslat životopis, osobně pouze po předchozí domluvě mailem + zároveň zaslat životopis