OPERÁTOR/OPERÁTORKA ELEKTROÚDRŽBY

Pracovní místo ( OPERÁTOR/OPERÁTORKA ELEKTROÚDRŽBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Hujíčková, tel. 582 303 224 nebo 582 303 226 (volat Po-Pá 8:00-15:00 hod.), e-mail: personalni@ttce.toray.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod. + pracovní pohotovost dle stanoveného rozpisu. Pracoviště: Průmyslová 4, Prostějov.
Požadujeme: vyhláška 50/1978 Sb. §5 podmínkou, praxe v oboru podmínkou, znalost AJ výhodou.
Náplň práce: práce v oddělení elektroúdržby, opravy a instalace výrobního zařízení.
Nabízíme: pravidelné odměny, 25 dní dovolené, obědy v závodní jídelně za 15,- Kč, příspěvek na penzijní pojištění, výhodný mobilní tarif, program akcí pro zaměstnance, parkoviště v areálu firmy zdarma, čisté a bezpečné pracovní prostředí, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností změny na dobu neurčitou.