Zámečník

Pracovní místo ( Zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- standardní zámečnické práce
- výroba na strojích s odporovým svařováním, na osekávacích, lisovacích a rovnacích strojích
- podpora mechaniků a elektromechaniků při provádění údržby
POŽADAVKY:
- vyučení ve strojním oboru - výhodou
- orientace v jednoduché výkresové dokumentaci
- práce na strojích s odporovým svařováním, lisovacích a rovnacích strojích, soustruhem
- svářečský průkaz (CO2) - výhodou
- zkušenosti při opravách strojů - výhodou
- zkoušky na VZV - výhodou
- vazačské zkoušky - výhodou
- spolehlivost, zodpovědnost
- chuť pracovat
NABÍZÍME:
- pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení
- odměnu za plnou docházku 16 400 Kč/rok
- práci v prosperující středně velké společnosti (100 zaměstnanců)
- zaměstnanecké výhody (dotované stravování, zaměstnanecké benefity, příspěvek na penz. fond, 25 dní dovolené, příspěvek na dopravu)
Více informací na www.vasenovaprace.cz
KONTAKT: telefonicky 8 - 15.30 hodin nebo e-mail