Dělník čištění města - obce Vochoc

Pracovní místo ( Dělník čištění města - obce Vochoc ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Předpoklady:
řidičské oprávnění skupiny B
znalost zákona č. 361/2000 Sb., o silničním provozu, v platném znění
Další požadavky:
schopnost samostatné práce
zdravotní stav - bez omezení, částečná invalidita
Výhodou:
profesní odbornost (průkaz odborné kvalifikace – křovinořez, motorová pila) – není podmínka
znalost stavebních a zednických činností
zámečnické práce
praxe v činnostech uvedených v náplni práce – viz. Níže
Náplň práce – příklady:
Řízení vozidla Multicar – sypač, radlice – zimní údržba, včetně nakládky a vykládky přepravovaných břemen, sečení a hrabání travních porostů, kopáčské práce, zednické
práce, ruční čištění kanalizací, sběr odpadů a vyprazdňování odpadových nádob, oprava a údržba svěřené techniky, ruční, strojní zimní údržba komunikací a chodníků a další
práce při údržbě čistoty obce a obecních zařízení.
Nástupní mzda :
Platová třída : 5 + osobní příplatek ( v souladu se zákonem č. 262/2006Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a platných nařízení vlády)
Platový stupeň : dle počtu odpracované praxe
Nástup : ihned, popř. dle dohody
Zájemce zašle případně osobně doručí na Obecní úřad ve Vochově svůj životopis - nástup ihned
životopis, ve kterém uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech
výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce – lze získat na OÚ Vochov
kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání