Programátor/ka interních aplikací

Pracovní místo ( Programátor/ka interních aplikací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme nové kolegy na pozici Programátor/ka interních aplikací, který/á se bude podílet na chodu a rozvoji firemní infrastruktury.
Náplní práce bude především:
- podílet se na automatizaci IT infrastruktury,
- podílet se na implementaci cloudových služeb,
- podílet se na automatizovaném řízením identit,
- podílet se na vývoji nástrojů pro interní potřebu,
- dohlížet na kvalitu vznikajících PowerShell scriptů.
Požadujeme:
- orientaci v operačních systémech společnosti Microsoft,
- základní znalost služeb Windows Serveru (active direktory, DNS, DHCP, atd.),
- znalost objektově orientovaného programování,
- znalost skriptování v PowerShell, VBS,
- znalost programovacího jazyka C#,
- znalost anglického jazyka (v rozsahu žádoucím pro studium odborné literatury),
- chuť učit se novým věcem.
Co můžeme nabídnout:
- 5 týdnů dovolené, relaxační centrum, vzdělávání, HomeOffice či nově stravenkový paušál. Více se dočtete na https://www.tescosw.cz/kariera/
Společnost TESCO SW a.s. je jedna z nejvýznamnějších firem působících v oblasti informačních technologií v České republice se sídlem v Olomouci. Vyvíjí a dodává širokou paletu softwarových řešení pro nejrůznější oblasti a řadu zákazníků v rámci dílčích projektů. Více o firmě a našich produktech se dočtete na našich stránkách https://www.tescosw.cz/

Kontakt je možný POUZE emailem.