Svářečský inženýr/ka

Pracovní místo ( Svářečský inženýr/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Svářečský dozor.Tvorba svařovací technologie a postupů svařování kovů.
Tvorba norem a směrnic pro svařování kovů. Provádění technického dozoru na pracovištích.
Řízení a provádění technických zkoušek a jakosti svarových spojů.
Provádění analýz a spolupráce na nových technických řešení procesu svařování. Zajišťování technologických změn. Kontrola dodržování technologických postupů svařování. Studium nových poznatků v oboru svařování kovů. Stanovování způsobu kontroly jakosti a technických zkoušek.
Vedení technické dokumentace. Školení.

Požadavky:
IWE/EWE.
Orientaci v normách a technických podkladech pro svařování.
Samostatnost, odpovědnost za svoji práci, flexibilitu, aktivní přístup k řešení problémů, komunikativnost.

Nabízíme:
Férové jednání, lidský individuální přístup.
Samostatnou a zodpovědnou práci.
Možnost odborného růstu a prohlubování kvalifikace.
Práci v zakázkové malosériové a kusové výrobě.