Bankovní poradce/poradkyně

Pracovní místo ( Bankovní poradce/poradkyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: Pracovní doba je: pondělí od 8:30 - 12:15 hod a od 12:55 - 18:15 hod, úterý až čtvrtek 8:30 - 12:15 hod a od 12:55 - 17:15 hod, pátek od 7:30 - 12:15 hod a od 12:55 - 15:15 hod. Zkrácený úvazek s ohledem na poskytované služby nelze poskytnout.
POŽADAVKY: Maturitní zkouška je podmínkou pro zvládnutí Certifikací, která jsou povinná ze strany ČNB.
NABÍZÍME: Po zapracování možnost práce z domova minimálně 1x týdně. 30 dnů placeného volna: 5 týdnů dovolené, 3 dny osobního volna, 1 narozeninový den, 1 dobrovolnický den,
4 dny placeného volna na libovolné vzdělávání, 7 dnů placeného volna pro přípravu na certifikace. Praktický trénink ve Školicí pobočce s následnou podporou Retailového trenéra a propracovaný systém školení v oblasti financí a péče o klienty. Benefity převyšující 50 000 Kč ročně: plně hrazené e-stravenky ve výši až 2 300 Kč měsíčně, 6 720 bodů/Kč ročně v Cafeterii,
minimálně 13 200 Kč/ročně jako příspěvek na penzijní spoření, plně hrazené rizikové životní pojištění, zvýhodněné bankovní produkty vč. hypoték a zlaté karty s cestovním pojištěním a asistencí pro auto i domácnost, zvýhodněná Multisport karta a slevy u partnerů KB,
příspěvek na týmové aktivity a sportovní spolky, notebook a telefon/anebo příspěvek na vlastní telefon s firemní SIM kartou s neomezeným tarifem a 5GB dat.
KONTAKT: e-mailem